Akce pro firmy s letadly, instruktáž pilotování, teambuilding

Chcete nějak ozvláštnit Váš firemní večírek nebo akci pro obchodní partnery, či klienty? Pronajměte si letadlo včetně zkušeného instruktora od společnosti Aero CB s.r.o.

Může se jednat o krátký jednohodinový program nebo i o zábavu na celý den. V naší nabídce naleznete několik typů letadel od malých sportovních letounů, lety na kluzácích až po legendární An 2 se kterou jsme schopni najednou připravit zážitek pro skupinu až 12 lidí.

Záleží pouze na klientech, zda se bude jednat o běžný seznamovací let, či si rovnou pod dohledem instruktora vyzkouší letadlo pilotovat. Pro ty nejodvážnější nabízíme svezení v akrobatickém speciálu Extra 330 a letounu Super Decathlon Všechna uvedená letadla lze nakombinovat do malého leteckého dne s doprovodným programe na přání zákazníka.

Areál letiště Hosín je vhodný i jako plocha sloužící k prezentaci vašich výrobků a služeb. Spolu s letovým programem se vždy bude jednat o jedinečný zážitek, který jistě dodá lesku Vaší značce. Budova letiště Hosín umožňuje pořádání odborných školení či seminářů s doprovodným programem.

Spolu s občerstvením lze nabídku rozšířit v podstatě o jakoukoliv aktivitu. Letiště Hosín nabízí netušené možnosti a je jen na fantazii klienta jak prezentace či firemní akce bude vypadat.

Další možnosti zapojení letadel na firemní akci :

  • Dárkový let pro nejlepší zaměstnance Vaší společnosti 
  • Výhra v tombole večírku Letecký zážitek či výlet pro firemní partnery a dodavatele 
  • Teambulding 
  • Seznamovací let nad vybraným místem s fotodokumentací
  • Firemní letecký den pro rodiny vašich zaměstnanců atd. 
  • Doprovodný program odborného školení či semináře

Potřebujete vymyslet individuální řešení pro Vaši firmu. Volejte +420 731 410 600

 

Můžete nám napsat Vaši představu: