Darujte originální dárek – vyhlídkový let České Budějovice

Vybíráte dárek, ať už se jedná o partnera či partnerku, kamaráda či kohokoli jiného, a chcete, aby na to obdarovaný jen tak nezapomněl? Darujte zážitky! Právě takové originální dárky jako seznamovací lety se nikdy nezapomenou a vzpomínky jsou tak dárkem na celý život.

Kam se s námi podíváte?

Pořádáme vyhlídkové lety v Jižních Čechách, ale podívat se s námi můžete třeba až do Prahy. Vybírat můžete buď přímo z naplánovaných tras, které jsou rozděleny dle časů, a následně v ceníku naleznete cenu dle jednotlivých časových intervalů. V rámci předpřipravených tras se můžete podívat po Jižních Čechách, na Český Krumlov, Lipno na České Budějovice či až do Prahy. Lety začínají na letišti Hosín a nově také z Frymburku. Na Vaši žádost také můžeme domluvit lety z letišť v Táboře, Jindřichově Hradci či Strakonicích. Pokud to bude Vaším přáním, můžete si svou trasu naplánovat sami společně s námi. V takovém případě nás kontaktujte na telefonním čísle 731 410 600. Podívat se tak můžete například na Váš domov či si prohlédnout nádhernou krajinu Jižních Čech.

Jak si dárek co nejlépe užít?

Zakoupený voucher platí 1 rok a tak i v případě, že vybíráte takovéto zážitky jako dárek v období zimních měsíců, nemusíte se obávat, že by si oslavenec svůj seznamovací let neužil. Vybrat si pak můžete ze dvou typů letadel a to dle uvedených parametrů a vlastností, tak aby Vám let naprosto vyhovoval. Jedním z hlavních parametrů pro výběr je jistě počet osob, které mají společně seznamovací let zažít. Cessna 172 je typem letadla, ve kterém se letu mohou zúčastnit až 3 osoby. Pokud má letět sám oslavenec, jistě bude vhodnější letět letadlem typu DA 20 Katana. Nemusíte se obávat ani možnosti nepříznivého počasí v domluveném termínu. V takovém případě je možné po dohodě let přesunout.

Neváhejte tak udělat svým blízkým radost a darujte jim nezapomenutelný dárek, jakým jsou adrenalinové zážitky! Vyhlídkové lety jsou opravdu originální dárky pro muže, ženy i děti. Nádherný výhled z letadla na malebnou krajinu, města a zámky se každému jen tak nenaskytne a stane se tak krásnou vzpomínkou, kterou si s sebou každý ponese do konce života.