Noční pozorovací lety

Přidáno 16. 03. 2015

nocni-let.jpg Už jste vyzkoušeli náš pozorovací let a chcete zkusit něco nového? Hledáte originální dárek, kterým potěšíte svou drahou polovičku? Nebo Vás prostě fascinuje pohled na krásně osvětlená noční města? Potom právě pro Vás se v naší nabídce nachází noční pozorovací lety!

Noční lety pořádáme na jaře a na podzim a to vždy za jasné noční oblohy. Termínů bude dost, stačí si zakoupit poukaz a my Vás následně budeme s předstihem kontaktovat ohledně plánovaných termínů. Termín letu si již snadno zarezervujete. A na co se můžete těšit? 


Noční pozorovací lety jsou úžasným romantickým zážitkem. Vydáte se s námi na noční létání nad Budějovickem a uvidíte kouzelně osvětlené město z ptačí perspektivy, krásné českobudějovické náměstí i s černou věží, osvětlené ulice i přilehlé vesničky. Dokonalý je také pohled na nasvícený zámek Hluboká a Váš zážitek společně zakončíme nezapomenutelným přistáním na osvětleném letišti Hosín. 


Noční let pořádáme pouze se zkušenými piloty a létáme moderním a bezpečným letadlem Cessna 172, které je určeno pro 3 cestující a pilota. Můžete s sebou vzít své blízké a prožít tak společně zážitky, které si s sebou ponesete celý život. 

 

Chcete s námi zažít nezapomenutelné? Vyplňte své údaje a zakupte si poukaz na noční pozorovací let. Potom už jen stačí vybrat a zarezervovat termín a můžeme společně vyrazit!