Cessna 172 připravena právě pro Vás!

Vlastníte pilotní průkaz, ale nemůžete nebo nechcete si kupovat své vlastní letadlo? Potřebujete nalétat hodiny pro pilotní výcvik? Pak využijete jistě naši nabídku. Zajišťujeme pronájem letadla Cessna 172 a záleží jen na Vás, k jakému účelu ji poté využijete.

Soukromé letadlo Cessna 172 zajišťuje čtyři místa, létá rychlostí až 228 km/h a maximální doletová vzdálenost dosahuje až 1272 km. Můžete si tak užít soukromé lety například do zahraničí, vzít svou rodinu na dovolenou či poznávací víkend nebo soukromý let využít k dopravě na pracovní schůzku. Záleží jen na Vašich představách a po společné konzultaci můžeme vše zrealizovat. Navíc v případě pronájmu na delší dobu nabízíme cenové zvýhodnění – progresivně klesající cenu za hodinu.

Letadlo můžete využít také k rekreačním vyhlídkovým letům, pozorovacím letům či leteckému hlídkování. Probíhá-li u Vás právě pilotní výcvik a vy si chcete nalétat pár hodin, můžete si letadlo pronajmout i se zkušeným pilotem jako instruktorem.

Ať je Vaším motivem k zapůjčení letadla cokoliv, věříme, že si ho skvěle užijete. Naše letadlo je navíc havarijně pojištěno, udržováno a kontrolováno tak, aby byla zaručena stoprocentní bezpečnost. Neváhejte se tak na nás obrátit s Vašimi požadavky.