Archiv novinek


Svět z ptačí perspektivy

Vychutnejte si svět z ptačí perspektivy!

Dobrodružství. Zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Možná trochu strach, ale zároveň skvělý pocit z překonání neznámého. Volnost... a neskutečná nádhera, z níž se vám zatají dech. Všechno tohle nabízí vyhlídkové lety. Nechte se proto vynést do oblak a podívejte se na náš svět tak, jak jej vnímají ptáci. Stojí to za to!


Noční vyhlídkové lety
nocni-let.jpg Už jste vyzkoušeli náš vyhlídkový let a chcete zkusit něco nového? Hledáte originální dárek, kterým potěšíte svou drahou polovičku? Nebo Vás prostě fascinuje pohled na krásně osvětlená noční města? Potom právě pro Vás se v naší nabídce nachází noční vyhlídkové lety!

Valentýnský vyhlídkový let
voucher-a5-vyhlidkovy-let-valentyn.jpg

Svátek všech zamilovaných se blíží a Vy se poohlížíte, jakým originálním dárkem překvapíte svou drahou polovičku?

Máme pro Vás tip! Darujte vyhlídkový let a s ním nezapomenutelný romantický zážitek.

Podíváte se společně nad krajinu jižních Čech a vyzkoušíte něco nového. Prohlídnete si třeba svůj dům, krásy jihočeských měst i rozmanité přírody. A to vše z trochu jiného úhlu pohledu.

Vybrat si můžete z připravených tras, nebo se domluvit individuálně na telefonním čísle 731 410 600.

Můžete letět přímo na Valentýna, pokud Vám však tento den nevyhovuje, nebo letu nebude přát počasí, tak není problém termín změnit. Vše záleží na domluvě.


Léto a s ním i vyhlídkové lety v plném proudu!
letani-letni.jpg Léto je v plném proudu a s ním i příjemné počasí pro létání. Pomalu se však blíží ke konci. Proto neváhejte a užijte si ho společně s námi nezapomenutelným zážitkem při vyhlídkovém letu! Letní počasí a pohoda přímo vybízí k tomu vyzkoušet něco nového. Takže pokud jste s námi ještě neletěli, neváhejte využít příležitosti vidět Jižní Čechy trochu jinak a určitě nebudete litovat.

Jarní vyhlídkové létání
vyhlidkovy-let-jaro.jpg Po velmi mírné zimě nám přišlo jaro. Jarní počasí je na vyhlídkový let letadlem ideální a vy si tak během letu užíváte výhledu z kokpitu letadla na náhernou jihočeskou krajinu, jihočeská města a památky. Proleťte se s námi a berte život s nadhledem :) 

Létání na sv. Valentýna 14.2. 2014
let.jpg

Užíváme každého dne, kdy nám počasí dovolí létat. Na sv. Valentýna bylo nádherně, den zamilovaných počasí přál a my jsme si parádně den užili nejen s našimi drahými polovičkami, ale i při vyhlídkových letech nad Jihočeskou krajinou, ze kterých si můžete prohlédnout pár fotek, které jsme během letu na mobilní telefon nafotili. :)


Pronájem letadla Cessna 172
pronajem-letadla-cessna-172.jpg Nově Vám přinášíme možnost pronajmout si letadlo Cessna 172 pro Váš rekreační let, pilotní výcvik, letecké hlídkování nebo pozorovací let. Zavolejte přímo na 731 410 600, kde Vám upřesníme bližší podmínky pronájmu. Více informací o pronájmu najdete v menu pronájem letadla.

Zimní létání začíná
img-1880.jpg Zimní vyhlídkové lety mají své jedinečné kouzlo podobně jako je tomu u nočního létání. Proleťte se s námi nad zasněženou zimní krajinou jižních Čech. Létáme za slunečného počasí, pěkně v teple a pohodlí kokpitu letadla. Nevíte-li, jaký dárek pod stromek, darujte vánoční poukaz a třeba Vás obdarovaný do letadla vezme s sebou, pokud mu darujete let letadlem Cessna 172. :)

NOČNÍ LETY 5.10. - 19.11. - další možnost jaro 2014
budejovice-v-noci.jpg

Přinášíme Vám velmi netradiční zážitek - Noční let nad Budějovickem. Vylétáme po setmění ve 20:30 od 5.10. do 19.11.2013 Pohled na osvětlené město, vesničky v okolí a silnice je úžasný. Možnost létat v noci máme pouze několikrát do roka.

Více informací a objednávku nočního letu najdte ZDE


Podzimní krajina
 zamek-hluboka-v-oparu.JPG

Podzimní období má při vyhlídkovém letu své kouzlo. Krajina nám hraje všemi barvami, v letadle nám je příjemně, protože Slunce už tolik nepálí. Pokud nám to počasí dovolí, létáme každý den na jihu Čech. Během letu občas fotíme tu nádheru, kterou vidíme, abychom se s vámi o ní podělili alespoň na fotkách, pokud jste ji tedy s námi již také neviděli naživo. :) 

24.9. jsme létali nad Šumavou, více fotek ZDE


Létání nad Jindřichohradeckem
 Létali jsme o víkendu nad Jindřichohradeckem, kde se konal Jindřichohradecký pohár v parašutismu. Počasí přálo jak soutěžícím, tak nám při vyhlídkových letech. Hradečáci se chtěli podívat jak vypadá z ptačí perspektivy Jindřichův Hradec, Deštná, Červená lhota, Landštejn, Česká Kanada a další krásy jejich kraj, tak jsme jim to při západu Slunce z Cessny ukázali :)

Vyhlídkový let nad České Budějovice
 Začaly nám prázdniny, ideální čas na dovolené a zážitky. Dopřejte si Vy, Vaše rodina, partner nebo kamarádi prázdninový originální zážitek a poznejte s námi krajinu kolem Českých Budějovic, Lipna, Tábora, Strakonic a Jindřichova Hradce z ptačí perspektivy.

Počasí na létání
 Po deštivých dnech nás čekají dny ideální na vyhlídkové lety. Počasí by mělo být lepší a lepší, a proto už se těšíme a od rána do večera vyhlídkový let z letiště Hosín létáme. :) Darujte zážitek, vygenerujte si poukaz a létejte s námi. ;-) 


Noční létání
 28.5. jsme si zalétali po západu Slunce nad Českými Budějovicemi a jeho okolím. Když je hezké počasí, je létání v noci úžasným zážitkem. Pár fotek z letu focených mobilem najdete, když kliknete na odkaz.

Spuštění nových stránek
da-20-katana.jpg Po delší přípravě spouštíme nové stránky, které mají za cíl jediné a to přinášet Vám více informací o tom, co děláme, kde létáme, jaké všechny možné zážitky s námi můžete podniknout.